Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
TÜRKİYE"" de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
HALI YIKAMA İŞLEMLERİMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HABERDAR ET
Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Sağlığınız İçin......


Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımız olamaktadır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekmektedir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlem olmakla beraber sağlınız içinde büyük önem taşır. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak yada yıkatıyorsak  aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltuklarıda belli periyotlarda yıkatmak gerekmektedir. Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanımız Koltuk Yıkama dır. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

KOLTUK YIKAMA ASAMALARI

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Yıkanacak olan koltuğa hazırlamış olduğumuz antibakteriyel şampuanlı köpüklü su verilerek  kirlerin ve lekelerin yumuşaması sağlanır  Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey ""Extraction"" yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.
Koltuk Yıkama ekibimiz görevini başarmıştır. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz...
 
Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.  BiZ ÇOK FARKLIYIZ

 
Sandalye Yıkama Nasıl Yapılır?
Sandalye, günlük yaşamda en çok kullandığımız ve bizim için en gerekli eşyalardan biridir. Bu sebeple hijyenik olması bizler için çok önemlidir. Devamlı kullandığımız her evin olmazsa olmazı olan sandalyelerinde, koltuklarımız gibi belirli periyotlarda yıkanıp hijyenik hale getirilmesi gerekmektedir. Ekibimiz bu hizmetide size sunmaktadır. Koltuk yıkama sisteminde olduğu gibi sandalyelerimizde sulu sistem olan Extraction sistemiyle yıkanır. Kir ve Lekelerinden arındırılır. En önemlisi ise sağlığımızı etkileyebilecek birçok mikroorganızmadan arındırılarak hijyenik bi halde beğeninize sunulur. Ekibimiz Koltuk yıkama işinde olduğu gibi Sandalye yıkama konusundada çok iddialıdır.
Unutmayın biz bu yıkama işlemlerinin hepsini memnuniyet garantisi dahilinde yapmaktayız. Bizi seçtiğinizde memnun olmama şansınız bulunmamaktadır.
sizin ve aileniz için ......

NEDEN BIZ?

     NEDEN BİZ ?

Ankara  halı yıkama sektörde hiç degişmiyen uzman kadrosuyla uzun yıllar boyu büyük şehir Ankara""ya hizmet vermenin mutlulugunu yaşamaktadır. ankara halı yıkama Müşterilerine karşı her zaman hoşgörüşüyle ve verdiği sınırsız hizmetlerle halı yıkama sektöründe firmamızın adı herzaman  üst sıralara çıktı bu başarımızdaki en büyük faktör müşterilerimizin her istediğini yerine getirmemizden kaynaklanmaktadır. ankara halı yıkama Çalışanlarımıza ve bize yılların verdiği tecrübeyle halı yıkama, koltuk yıkama konusunda deneyimli bir hale geldik firmamız uzun yıllardan beri uzman kadrosuyla her zaman müşterilerini memnun etmiştir. Halılarınızın yanlış ortamda, yanlış stillerde  yıkanması hem  sizin ve ailenizin sağlığı açısından ayrıca halınız açısından olumsuz sonuçlar doğurur. Ankara halı yıkama da  çalışan personelimiz alanında uzman olmakla birlikte işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan tecrübeli elemanlarımızdır . Ankara halı yıkama ondört yıllık tecrübeyle bu uzun yolda emin adımlarla ilerlemektedir.Müşterilerimize olan saygımız her zaman sonsuzdur . Bizim için müşterilerimizin istekleri çok önemlidir . Siz değerli müşterilerimiz bütün şikayetlerinizi bize çekinmeden iletebilirsiniz. halılarınız tüylerine ve  saçaklarına herhangi bir zarar verilmesi, renginde bir solukluk  veya renk kayması olmaz . Olduğu taktirde şirketimiz tarafından tüm zararlarınız karşılanmaktadır.


Iletisim Bilgileri

Ankara Hali Yikama
Harbiye Mahallesi Hürriyet Caddesi 46/D Ankara
Mail : info@ankaradahaliyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma