Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
TÜRKİYE"" de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
HALI YIKAMA İŞLEMLERİMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HABERDAR ET
Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama
Halılarınızın temizliği sizi endişeye sürükleyebilir. Çünkü halılar çok çabuk kirlenen eşyalarımızdan biridir. Gün geçtikçe kirlenmesi ve kirlerin gözle görülebilme aşamasına gelmesi sizi daha da mutsuz bir hale getirebilir. Bunu engellemenin yollarını ne kadar düşünürseniz düşünün elbet bir yerde tıkanıp kalırsınız.

Çünkü her dakika halılarınızı silemeyeceğinize göre bunun da önüne geçemezsiniz. Halılar birçok neden yüzünden kirlenebilir. Kapıdan pencereden ya da üstümüzden herhangi bir yerden gelen tozlar direk olarak halılara temas ettiğinden sizlerin bu konuda önleyici çabalarınız kar etmeyecektir. Dikmen Halı Yıkama Halıların temizliği konusunda yapılacak çok da fazla bir şey olmadığından dolayı en somut olan seçeneği seçmeniz daha doğru bir karar olacaktır.
Halı temizliği denilince akla ilk gelen şey halıların yıkanmasıdır.

Yıllardır herkesin en güvendiği ve kesin çözümlü gördüğü bu yöntem muhakkak tercih edilmelidir. Sizlerde halılarınızın temiz olmadığını düşünüyorsanız ya da daha steril olmasını istiyorsanız yapacağınız tek şey vardır o da halı yıkama firmamızla iletişime geçmektir halı yıkama firmamız tam on dört yıldır sizler için kesintisiz hizmet vermektedir. Halılarınızı en iyi şekilde fabrikalarda yıkamaktayız. Dikmen Halı Yıkama Üstelik bunu yaparken anti bakteriyel ilaçlar kullanmaktayız ve bu da sizlerin sağlığı açısından oldukça önemli bir durumdur. Ayrıca Türkiye de dört ilde şubesi olan tek firmayız. Başarımızın en büyük kaynağı sizlerin önceliklerini kendi önceliklerimiz gibi benimsememizdir.

Anahtar Kelimeler : Dikmen Halı Yıkama

Iletisim Bilgileri

Ankara Hali Yikama
Harbiye Mahallesi Hürriyet Caddesi 46/D Ankara
Mail : info@ankaradahaliyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma