Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
TÜRKİYE"" de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
HALI YIKAMA İŞLEMLERİMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HABERDAR ET
Ankara Halı Yıkama Servisi

Ankara Halı Yıkama Servisi
Halıların kirlenmeleri dışarıdan gelen birçok etken tarafından gerçekleşir. Ama en önemli sebep tozlardır. Tozlar bir halının kirlenmesinde esas sebeplerdendir. Üstümüzden ayaklarımızda kapıdan veya pencereden kısacası her yerden içeri toz girmesi mümkündür. Evlerde genel olarak her zeminde halı bulunduğundan tozların en son durakları halılar oluyor. Halıların temizliği diğer eşyalarımıza göre çok daha zordur.

Sık yapıları onun tam anlamıyla temizlenmesine engel olmaktadır bu yüzden yapılan temizliklerde yüzde yüz başarı sağlamak mümkün değildir. Öylesine bir temizlik yapılmalıdır ki sık tüylerin bile arasındaki tozlar temizlenmelidir. Bu temizliği evlerde su ve kol gücü ile yapmak mümkün olmadığından başka bir yöntem tercih edilmelidir.

Bu güne kadar kirlenen halıların temizliğinde e n çok tercih edilen yöntem her zaman için halı yıkama olmuştur. Ama halı yıkama dediğimizde sokaklarda yapılan yıkamalardan bahsetmiyoruz. Fabrikalarda yapılan detaylı temizlikten bahsetmekteyiz. Bir halının temizlenmesi öyle sanılan kadar kolay olmadığından buna bir hayli özen gösterilmelidir. Ancak bu sayede tam bir temizlik sağlanmış olacaktır. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek bir şey vardır o da hemen halı yıkama firmamızla iletişime geçmektir.

Daha sonrasında ücretsiz servislerimizle gelip halılarınızı alıp fabrikamıza götürmekteyiz. Orada ilaçlı sularda dezenfekte ettikten sonra özel makinelerle yıkama işlemine başlarız. En son olarak da en iyi şekilde kurutup sizlere sunacağız. Bu ayrıcalıktan muhakkak sizlerde yararlanmalısınız. Bunun için hemen arayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler : Ankara Halı Yıkama Servisi

Iletisim Bilgileri

Ankara Hali Yikama
Harbiye Mahallesi Hürriyet Caddesi 46/D Ankara
Mail : info@ankaradahaliyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma