Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama Ankara Hali Yikama
FORUM
Tüm soru ve görüslerinizi bu alandan site kullanicilarina iletebilirsiniz!
ONLINE ILETISIMBIZDEN HABERLER
Koltuk Takımında Şok Kampanya
Koltuk takımı yıkama 69,00 TL.
[Haberin Devami]
TÜRKİYE"" de ilk! Memnun kalmazsanız halınızdan ücret talep etmiyoruz...
Ankaranın her yerine ücretsiz servis.
[Haberin Devami]
ANKET
HALI YIKAMA İŞLEMLERİMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ
DÖVIZ KURU
Alis
Satis  
USD
EUR
GBP
HABERDAR ET
Ankara Buharlı Halı Yıkama Servisi

Ankara Buharlı Halı Yıkama Servisi
% 100 Kurutma
Her ne kadar kuru hissi veren ancak tam kurumayan halılar; hav aralarında kalan nem yüzünden halının cürümesine sebebiyet olabilir. Aynı zamanda kalan nemin etkisiyle sağlınızı tehdit edebilecek gözle görülemeyen mikro organizmaların faliyetlerine uygun bir zemin hazırlamış olursunuz. Halının direkt güneş ışığına bırakılarak kurutulması sonucunda renkleri ve dokusu için kötü sonuçlar yaratır.

Aşınmayı Yavaşlatmak Elinizde
Halılarda en çok baskı görülen yerler, evde bulunan insanların üzerinde sürekli yürüdüğü, çalıştığı kısımlar veya üzerinde mobilya gibi ağır ev eşyalarının bulunduğu yerlerdir. Bütün tekstil ürünlerindeki gibi, halıların da çok kullanılan yerlerinde aşınma izleri görülmesi muhtemeldir. Ankara Buharlı Halı Yıkama Servisi Profesyonel halı ıkama firmaların, tecrübeli kişilerin bile bu aşınma izleri ile ilgili yapabilecekleri pek fazla bir şey bulunmamaktadır. 10-15 yaşındaki bir halı temizlenirken elde edilecek tek şey daha temiz bir 10-15 yaşında hal ıolacaktır. Bu aşınmalara son vermenin, yavaşlatmanın en kolay yolu halı üzerinde bulunan halı baskı uygulayan ağır mobilya veya ev eşyalarının yerlerinin değiştirilmesi, çok baskı gören bölgelere kilim koyulması veya halınızı belli aralıklarla 90 veya 180 derece değiştirerek, aşınma bulan yerlere baskı görmesini engelleyebilirsiniz.
Halı Temizletme Sıklığı

Halı yıkama sıklığınız, evde yaşan kişi sayısına ve halınızın kullanım düzeyine göre değişmekle beraber fazla halı kullanılan odalarda 4-6 ayda bir, daha az kullanılan odalar da ise 10-12 ayda bir derinlemesine temizlik yapmanızı tavsiye ederiz. Ankara Buharlı Halı Yıkama Servisi Bu durumların dışında ev hayvanınız ya da çocuklarınız var ise evdeki bütün halılar yılda en az 2-3 defa yıkatmanız gerekir. Titiz kullanılan bir halı bile ortalama 6 ayda bir temizletilmelidir.
Anahtar Kelimeler : Ankara Buharlı Halı Yıkama Servisi

Iletisim Bilgileri

Ankara Hali Yikama
Harbiye Mahallesi Hürriyet Caddesi 46/D Ankara
Mail : info@ankaradahaliyikama.web.tr

Ankara Merkez
Çankaya Şube
Keçiören Şube
Eryaman Şube

:
:
:
:
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65
0 (312) 483 65 65

Iletisim Formu

Ad Soyad Mesajiniz
E-mail
Telefon
Firma